Önceki Sayfaya Dön

1–10 of 188 sonuç gösteriliyor


Polyester su deposu çok dayanıklı ve kullanışlı bir depo türüdür 10,000 litreden 100,000 litreye kadar üretimi mevcuttur . Yapımı polietilen su deposundan daha zordur 10,000 litrenin altında üretilmemektedir, 10,000 ton altı ihtiyaçlarınızda polietilen su deposu öneririz.. Polyester su deposu birkaç ham maddenin birleşimi ile ürelir bu nedenle standart plastiğe oranla dış yabancı cisim ve etkenlere karşı daha fazla dirençlilik gösterir.

Polyester Su Deposu

Depolama ve su tankları olarak bilinen ürünler günümüzde birçok farklı sektörde de ihtiyaç duyulan ürünler olarak da bilinmektedir. Polyester depolama Tankları günümüzde birçok sıvının veya suyun depolanmasında oldukça gerekli olan ürünler olarak bilinmektedir. İş yerlerinde ya da evlerde tercih edilen bu tür Polyester su deposu ürünleri günümüzde 50 litreden 50 bin litreye kadar imal edilen ve ihtiyaçlara göre de temin edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu tür su depoları ise kullanım alanlarına ve kullanılacak bölgeye uygun şekilde prizmatik şekillerde yatay ya da dikey olarak da uygulanabilinmektedir. Su deposu özellik ile su kesintilerinde büyük sitelerde ve apartmanlarda oturan aileler ve bireyler içinde oldukça gerekli olan ürünler arasında da yer almaktadır.

Polyester su deposu ürünleri

günümüzde kullanılacak olan alana göre de farklı şekillerde de uygulandığı için birçok kişinin de tercih ettiği su deposu ürünleri olarak daha bilinmektedir. Bahsettiğimiz su deposu ürünlerinin uygulama seçenekleri olarak da aynı zamanda kullanım amacı olarak bahsetmek gerekir ise Bu depolar içme suyu ve depolama tankları ile beraber sanayi endüstriyel depolar, kimyasal depolar, yakıt depoları, yangın söndürme işlemlerinde kullanılacak nitelik de ve daha birçok konuda da kullanılabilen ürünler olarak da bilinmektedir. Sadece içme suyu amaçlı olarak değil birçok yakıt ve benzeri kimyasal ürünlerin depolanmasında da bahsettiğimiz su deposu adı altındaki ürünlerde günümüzde ihtiyaç duyulan gereksinimler olarak da bilinmektedir.

top3
ŞAH FİBERGLASS ÜRÜNLERİ